piezo mirë 90dB sirenë elektrike 9.6mm * 5mm

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi: US $ 0. 5- 1.0 / copë
 • Sample: Mostër falas
 • Lead-time: 10-15days
 • Lloji: Unit
 • Min.urdhër Sasia: 1000Piece/Pieces,support trial order
 • Furnizimi Aftësia: 100000 Copë / copë në muaj
 • Port: Xiamen, Shenzhen, Ningbo, etj
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C.Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  piezo mirë 90dB sirenë elektrike 9.6mm * 5mm

  BANAN 1024

  Specifikim
  folës sirenë
  model S9650H
  diametër 9.6 * 5.05MM
  tension 1.0v max 25 v
  Pengesa nominale 16 dhe 42 Ohm
  Më i ulët Resonance Frekuenca 2700 ± 300 HZ
  Output Niveli i presionit (SPL) 85 ± 3dB.
  Max Electircity 30mA
  certifikatë 证书

  QQ 图片 20180721112328

  QQ 图片 20180721111707

  物流 介绍

  网站 产品 详情 页 公司 部分

   

   

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!