Најдобри 90dB електричен пиезо сирена 9.6mm * 5mm

Краток опис:


 • Цена: US $ 0. 5- 1.0 / парче
 • Пример: Бесплатен примерок
 • Олово-време: 10-15days
 • Тип: единица
 • Мин.нарачката Количина: 1000Piece/Pieces,support trial order
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Xiamen, Шенжен, Ningbo, итн
 • Начин на плаќање: T / T, L / C.Paypal
 • детали за производот

  Тагови производ

  Најдобри 90dB електричен пиезо сирена 9.6mm * 5mm

  BANAN 1024

  спецификација
  звучник Ѕвончето
  модел S9650H
  дијаметар 9.6 * 5.05MM
  Напон 1.0v максимум 25 V
  номинална импеданса 16 и 42 Ohm
  Најниска Резонантна фреквенција 2700 ± 300 Hz
  Излезна ниво на звучен притисок (ДФЛ) 85 ± 3dB.
  Макс Electircity 30mA
  Сертификат 证书

  Операција 图片 20180721112328

  Операција 图片 20180721111707

  物流 介绍

  网站 产品 详情 页 公司 部分

   

   

   

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!