Бесплатен примерок мали драјвер со големина од 15mm слушалки звучници

Краток опис:

15мм звучник за слушалки

мал звучник возачи

Бесплатни примероци


 • Цена: US $ 0. 5- 1.0 / парче
 • Пример: Бесплатен примерок
 • Олово-време: 10-15days
 • Тип: единица
 • Мин.нарачката Количина: 1000Piece/Pieces,support trial order
 • Набавка Способност: 100000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Xiamen, Шенжен, Ningbo, итн
 • Начин на плаќање: T / T, L / C.Paypal
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бесплатен примерок мали драјвер со големина од 15mm слушалки звучници

  BANAN 1024

  спецификација
  звучник слушалки звучник
  модел S15M32R
  дијаметар 15mm height 4 mm
  Номинална моќност 2-10mw
  номинална импеданса 32 ома ± 15%
  магнет Тип неодимиумски
  Излезна ниво на звучен притисок (ДФЛ)  109 ± 3dB.
  Ефективни Фреквентен опсег 20Hz-20kHz
  Сертификат 证书

  Операција 图片 20180404172651

  Операција 图片 20180404172619

   

   

   

   

  物流 介绍

  Најчесто поставувани прашања 定稿 04


 • Претходно:
 • Следно: